Model Code:
TBB970 47106
Barcode:
4894327352326
Specifications
| Brand | Ted Baker |
| Gender | Children |
| Frame color | Brown |
| Frame material | Acetate |
| Lenses color | Demo glasses |
| Lenses material | Plastic |
| Filter category | None |
| Lenses effect | No Extra |
| Protection | None |
| Size | 47-13-130 |
| Lenses width | 47 mm |
| Lenses height | 32 mm |
| Bridge width | 13 mm |
| Temples length | 130 mm |
| Style | Square |
| Rim style | Full-Rim |
| Spring hinge | Kein |
| Extra | Keine |
| Shipment includes | Neutral pouch |