Model Code:
PJ3513 52001
Barcode:
4894917018502
Specifications
| Brand | Pepe Jeans |
| Gender | Women |
| Frame color | Black |
| Frame material | Acetate |
| Lenses color | Demo glasses |
| Lenses material | Plastic |
| Filter category | None |
| Lenses effect | No Extra |
| Protection | None |
| Size | 52-18-145 |
| Lenses width | 52 mm |
| Lenses height | 44 mm |
| Bridge width | 18 mm |
| Temples length | 145 mm |
| Style | Rectangle |
| Rim style | Full-Rim |
| Spring hinge | Kein |
| Extra | Keine |
| Shipment includes | Original Etui |