Model Code:
TB1186 60022
Barcode:
4894327134335
Specifications
| Brand | Ted Baker |
| Gender | Women |
| Frame color | Black |
| Frame material | TR90 |
| Lenses color | Grey |
| Lenses material | Plastic |
| Filter category | 3 |
| Lenses effect | No Extra |
| Protection | 100% UVA & UVB |
| Size | 60-17-130 |
| Lenses width | 60 mm |
| Lenses height | 40 mm |
| Bridge width | 17 mm |
| Temples length | 130 mm |
| Style | Trapezium |
| Rim style | Full-Rim |
| Spring hinge | Kein |
| Extra | Keine |
| Shipment includes | Original Etui |